Sohbet'e Giriş

219 yepyeni model ile rekor kıracak

219 yepyeni model ile rekor kıracak

Otomobil tutkunlarının heyecanla beklediği dünyanın en kocaman araba fuarı VIP ve basın amaçlı kapılarını açtı. Bu sene 66’ncısı tertip edecek Frankfurt Araba Fuarı (IAA) 17 Eylül tarihinde Almanya Başbakanı Angela Merkel aracılığıyla resmi olarak açılacak.
17 Eylül’de otomobilseverleri ağırlamaya başlayacak meydana gelen fuar 27 Eylül tarihine civarı sürecek. Bu seneki fuarda yepyeni model rekoru da kırılacak. Frankfurt Araba Fuarı’nda 26’sı hayat tanıtımı olmak üzere toplamında 219 yepyeni model sergilenecek.
canakkale escort

İki sene öncesinde tertip eden fuara yönelik fuardaki yenilik sayısı bu sene yüzde 30 daha çok. Toplamında 230 bin metrekare büyüklüğündeki meydanda Avrupa 27, Almanya ise 33 prömiyer gerçekleştirecek. 39 ülkeden 1.103 katılımcının yer aldığı Frankfurt Araba Fuarı’nı bu sene 1 milyon bireyin üstünde ziyaretçinin gezmesi planlanıyor.
Frankfurt’ta bu sene spor ve lüks modeller civarı, seri imalata hazırlıklı çevreci modeller de sahneye çıkıyor.Bunlar içinde Ülkemiz sektöründe heyecanla beklenen Audi A4, BMW X1, Fiat 500, Ford Ranger, KIA Cee’d, Opel Astra, Mercedes C Serisi Coupe ve VW Tiguan benzeri anında piyasaya takdim edilecek modeller uyarı çekiyor.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın