Sohbet'e Giriş

1 milyonu aşkın kullanıcı ekstra performansı seçim ediyor

1 milyonu aşkın kullanıcı ekstra performansı seçim ediyor

Ülkemiz’nin en fazla seçim edilen otogaz markası Aygaz, “1 milyonu aşkın kullanıcının tercihi ekstra performans, Aygaz Otogaz”sloganıyla yepyeni tek reklam kampanyası başlattı. Yepyeni kampanyayla LPG Uzmanı Aygaz, otogazın performans talep eden kullanıcıların da tercihi olabileceğini neşeli tek dille anlatıyor.

İstanbul, 27 Mayıs 2013 -Ülkemiz’nin en fazla seçim edilen LPG markası Aygaz, “1 milyonu aşkın kullanıcının seçim ettiği ekstra performans, Aygaz Otogaz”reklam kampanyası ile, çevreci, emniyetli, yaygın ve uyumlu fiyat tek petrol meydana iştirak eden otogazın, bununla birlikte performanslı tek petrol meydana geldiğini belirten yepyeni tek reklam kampanyası başlattı.

Sektöre yenilikleri taşıyan Aygaz, alaka cazip reklam filmleriyle de sektörde farklılık yaratıyor. Yepyeni reklam kampanyasında “performans” konusunu neşeli tek senaryo ile sunuyor.

Otogazlı Otomobilin direksiyonunda F3 kaptanı Jason Tahincioğlu

Otogazın çevreci, emniyetli, yaygın ve uyumlu fiyat tek petrol olma özelliklerinin yanında performansıyla da sürücüler aracılığıyla seçim edildiğinin vurgulandığı reklam filmi, hem tek müzik, hem tek oyuncu hem tek de görüntü öğelerde kullanılan partner lisan ile tek evvelki “Kışa Özel Otogaz”reklam filminin devam niteliğini taşıyor. Yepyeni filmde de F3 kaptanı Jason Tahincioğlu yer ediniyor ve otogazın performansını tüketicilere kendi gösteriyor. 27 Mayıs tarihinde Ülkemiz televizyonlarında vizyona giren reklam filmi, dergi, mecmua, radyo, açık gökyüzü reklam panoları ve web benzeri öbür mecralarla da desteklenecek.

“Yüksek performans amaçlı Aygaz Otogaz seçim ediliyor”

Performanstan ödün vermeyen, bütün otomobil sürücülerinin tercihi haline iştirak eden otogaz, dik oktan değeri ile bütün araçlarda kudretli performans sağlıyor. TS EN 589 standardına uyumlu üretilen Aygaz otogaz, motorda sağladığı randımanlı yanma ile performans kaybını engelliyor. Otogaz, dik performansın yanında tek çok kez kullanıldığında emisyonu da düşürüyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın